Współpraca

Najpierw słyszymy się w ramach 15-minutowej bezpłatnej porady prawnej. Poznamy się i poszukamy wyjścia z Twojej sytuacji. Poinformujemy Cię, jak możesz poradzić sobie sama lub jak my możemy Ci pomóc. 

Następnie widzimy się na pierwszym spotkaniu, na którym rozpoczniemy pracę nad Twoją sprawą.  Opowiesz całą historię. Damy Ci dokładne wytyczne i czas na zbieranie ewentualnych dowodów w sprawie.

W oparciu o fakty i dowody – przygotujemy dla Ciebie odpowiednie pismo (pozew lub wniosek) i wyślemy Ci je do akceptacji. Po akceptacji pismo procesowe zostanie złożone przez nas w Sądzie. 

Na drugim spotkaniu, przygotujemy Cię do rozprawy. Opowiemy Ci jak będzie przebiegała rozprawa, czego możesz spodziewać się w Sądzie i jakich pytań. 

Na bieżąco będziemy Cię informować o statusie sprawy. Nasz zespół nawiguje każdą sprawę w Sądzie indywidualnie.

Przez całe postępowanie, aż do wydania wyroku – będziemy Cię wspierać prawnie i emocjonalnie. 

Koszty za prowadzenie sprawy są ustalane indywidualnie. Cena prowadzenia sprawy rozwodowej zaczyna się od kwoty 2.500 złotych brutto. 

Potrzebujesz porady? 

Zadaj naszemu zespołowi dowolne pytanie. 

Bezpłatna porada to 15-minut rozmowy telefonicznej, w trakcie której możesz skonsultować z radcą prawnym lub adwokatem dowolny temat prawny. 

| Warszawa | Kraków | ✎ biuro@rozwod360.pl | ✆ +48 534 34 34 00. | W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego, oferujemy konsultacje on-line.

X